Johannes Ravn oljemålning

736886

JOHANNES RAVN (1922-1991): Landskap med änder, signerad och daterad J Ravn -57, olja på duk, ca 65x92 cm

Tavelvagn 3

Johannes Ravn oljemålning

Budhistorik (4 bud)

5630360
450
5629016
5630359
5629016

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.