Ring platina diamant

736679

RING, platina, briljant ca 1,40 ct, ej modern slipning, med tydliga Inclusions, 1920/30-tal, ostämplad, ringstorlek 16,5 mm, vikt ca 3 g

Guld/Smycken, Ringar

Ring platina diamant

Budhistorik (17 bud)
5635381
20 000
5635378
19 500
5635376
19 000
5635345
18 500
5635344
18 000

Slutpris SEK:
20 000
1 963 EUR, 2 180 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.