Axel Nilsson oljemålning

736454

AXEL NILSSON (1889-1981): "Landskap via Haga", signerad och daterad Axel Nilsson 1917, olja på duk, ca 50x66 cm

Ngt vågig duk

Fack 10

Axel Nilsson oljemålning

Budhistorik (10 bud)
5633998
2 600
5634121
2 400
5633998
1 600
5633620
5632813
1 400

Slutpris SEK:
2 600
255 EUR, 283 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.