Sven-Olof Ehrén litografi

736451

SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): Strandvägen, signerad och daterad Sven-Olof Ehren -75, 41/360, träsnitt, ca 28x75 cm

Tavelvagn 2

Sven-Olof Ehrén litografi

Budhistorik (7 bud)
5634052
600
5629046
550
5628935
500
5627766
450
5628934

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 65 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.