Inge Pettersson oljemålning

736445

INGE PETTERSSON (född 1944): Hemmaviken, signerad Inge Pettersson, olja på duk, ca 60x73 cm

Rum 20

Inge Pettersson oljemålning

Budhistorik (7 bud)
5634491
700
5634088
650
5633123
600
5632251
450
5620211

Slutpris SEK:
700
69 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.