Johannes Olsson oljemålning

736442

JOHANNES OLSSON (född 1945): Komposition, signerad och daterad Johannes O 1973, olja på pannå, ca 75x47 cm

Tavelvagn 2

Johannes Olsson oljemålning

Budhistorik (1 bud)

5622218
2020-02-11 09:24:35

2020-02-15 kl 11:15
Slutpris SEK:
98 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.