Wladislaw Chmielinski oljemålning

736419

WLADYSLAW CHMIELINSKI (1911-1979): Hästekipage, otydligt signerad, olja på duk, ca 17x25 cm

Ändringar/tillägg
Ska vara konstnären Wladislaw Chmielinski

Fack 41

Budhistorik (26 bud)
5636323
4 800
5636222
4 600
5632420
4 400
5636221
4 200
5632420

Slutpris SEK:
4 800
471 EUR, 523 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.