Wladyslaw Chmielinski oljemålning

736417

WLADYSLAW CHMIELINSKI (1911-1979): Hästekipage, otydligt signerad, olja på duk, ca 17x25 cm

Ändringar/tillägg
Ska vara konstnären Wladyslaw Chmielinski

Fack 41

Budhistorik (36 bud)
5635426
6 400
5635454
6 200
5635426
6 000
5635446
5 800
5635426
5 600

Slutpris SEK:
6 400
628 EUR, 698 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.