Tycho Ödberg akvarell

736395

TYCHO ÖDBERG (1865-1943): Motiv från Fjällbacka, signerad Tycho Ödberg, olja på pannå, ca 38x42 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Fack 1

Tycho Ödberg akvarell

Budhistorik (1 bud)

5633503
2020-02-14 23:35:21

2020-02-15 kl 10:09
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.