Armband 18K

736333

ARMBAND, 18K, rödguld, otydliga svenska stämplar, modell X-länk, integrerat kistlås med dubbla säkerhetsöglor, bredd ca 4.5 mm, längd ca 19 cm, vikt ca 7.0 g

Bruksslitage.

Guld/Smycken

Drottninggatan 36, Malmö

Armband 18K
Budhistorik (21 bud)
5632705
5628234
5628233
1 400
5628232
1 300
5628231

Slutpris SEK:
196 EUR, 218 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.