Skulptur Christian Eriksson

736189

CHRISTIAN ERIKSSON (1858-1935): "Elof", signerad och daterad Chr Eriksson Arcueil, gips, höjd ca 20 cm

Ytsmuts

Keramik/Porslin, Konst, Skulpturer

Linnégatan 21, Norrköping

Skulptur Christian Eriksson

Budhistorik (3 bud)

5631868
600
5626024
550
5626024

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 65 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 200 kr.