Roland Svensson färglitografi

736154

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Båten från Staden - Västan, signerad Roland S, 168/250, färglitografi, bildmått ca 39,5x32 cm

Gulnad

Rum 18

Roland Svensson färglitografi

Budhistorik (4 bud)

5633469
5633467
1 800
5623157
5622304

Slutpris SEK:
196 EUR, 218 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.