Cecilia von Gegerfelt oljemålning

736138

CECILIA VON GEGERFELT (1885-1971): Motiv från Venedig, signerad, olja på pannå, ca 29x44 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 25

Budhistorik (3 bud)

5644297
5643662
5630423

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.