Arvid Andersson oljemålning

736086

ARVID ANDERSSON (född 1934): Motiv med älgar, signerad, olja på duk, ca 49x65 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 7

Arvid Andersson oljemålning

Budhistorik (6 bud)
5640572
1 600
5640437
5640571
5640437
5634346

Slutpris SEK:
1 600
157 EUR, 174 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.