Arvid Andersson oljemålning

736085

ARVID ANDERSSON (född 1934): Motiv med gräsänder, signerad, olja på duk, ca 32x45 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 21

Arvid Andersson oljemålning

Budhistorik (5 bud)
5644074
5644015
700
5637181
600
5630976
500
5630975

Slutpris SEK:
79 EUR, 87 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.