Bertil Widbrandt oljemålning

736084

BERTIL WIDBRANDT (1914-1988): Motiv med rovfågel, signerad, olja på duk, ca 45x53 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 25

Bertil Widbrandt oljemålning

Budhistorik (9 bud)
5638770
700
5638769
650
5638768
600
5638766
550
5638765
500

Slutpris SEK:
700
69 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.