Robert Högfeldt akvarell

736026

ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Motiv med "troll", signerad R H, akvarell, ca 12,5x18 cm

Konst, Äldre måleri

Robert Högfeldt akvarell

Budhistorik (1 bud)

5642976
2020-02-17 21:48:17

2020-02-18 kl 13:12
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.