Harald Wiberg blandteknik

735819

HARALD WIBERG (1908-1986), rådjur i landskap, signerad och numrerad 203/360, färglitografi, ca 50x45 cm

Konst, Äldre måleri

Linnégatan 21, Norrköping

Harald Wiberg blandteknik

Budhistorik

2020-02-15 kl 11:12
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.