Soffbord art déco

735079

SOFFBORD, 1900-talets första hälft, art déco, ek/ask, skiva av tjockt härdat glas, belysning inuti (enkel ljuskälla), höjd ca 55, diameter ca 90 cm

Bruksslitage, slitage på faner, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 7

Soffbord art déco

Budhistorik (41 bud)
5637235
6 400
5637228
6 200
5637228
6 000
5636939
5 800
5636939
5 400

Slutpris SEK:
6 400
628 EUR, 698 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.