Golvlampa

735071

GOLVLAMPA, Bergboms, 1970-tal, mässing, höjd ca 125 cm

Sockeln med mindre bucklor, bruksspår, funktionen garanteras ej

Belysning, Golvlampor

Rum 3

Golvlampa

Budhistorik (25 bud)
5635527
2 600
5631985
2 400
5631450
5628450
5631449

Slutpris SEK:
2 600
255 EUR, 283 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.