Sittpuff Italien

735039

SITTPUFF/BÄNK, Italien, 2000-tal, ben i aluminium, klädsel i stoppad lila textil, sitthöjd ca 35, 68x112 cm

Smärre slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 11

Sittpuff Italien

Budhistorik (10 bud)
5632016
700
5632014
650
5632012
600
5632008
550
5632011
550

Slutpris SEK:
700
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.