Pia Ingelse

735037

PIA INGELSE (född 1967): "Transformation", signerad på baksidan Pia Ingelse och daterad 2012, olja på duk, 54,5 x 34 cm

Konst, Modernt måleri, Selected

Rum 6

Pia Ingelse

Budhistorik (9 bud)
5636331
7 200
5636321
6 800
5625706
5 200
5625223
5 000
5622972
3 400

Slutpris SEK:
7 200
707 EUR, 785 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.