Skrivbord

735027

SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, England, utfällbara klaffar, på hjul, stomme i betsat trä, detaljer i brons bl a handtag till lådorna, höjd ca 60, längd 80 + 27,5 x 2

Slitage på skinnet, f ö bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 5

Skrivbord

Budhistorik (19 bud)
5627887
1 600
5627547
5627885
1 400
5627547
1 300
5627884

Slutpris SEK:
1 600
157 EUR, 174 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.