Tapio Wirkkala ljusstakar

734948

TAPIO WIRKKALA, LJUSSTAKAR, 1 par, glas, signerade Tapio Wirkkala -3412 samt etikettmärkta, höjd ca 15 cm

Smärre slitage i botten

Glas, Övrigt glas

Monter 9

Tapio Wirkkala ljusstakar

Budhistorik (11 bud)
5632028
750
5631963
700
5632027
700
5631963
650
5632026
600

Slutpris SEK:
750
74 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.