Hylla

734939

HYLLA, 1950/60-tal, undre del med lådor, skåp samt utdragbar skiva, teak, nyckel finns, höjd ca 168 samt 114x43 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Hyllor

Rum 9

Hylla

Budhistorik (13 bud)
5634419
1 900
5634380
1 800
5634355
1 700
5628318
1 600
5626156

Slutpris SEK:
1 900
187 EUR, 207 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.