Fåtöljer

734658

FÅTÖLJER, 1 par, 1960-tal, stomme i teak, läderremmar, klädd i blommigt tyg, bredd 69, djup 60 cm

Smärre slitage

Möbler, Fåtöljer, Design

Rum 13

Fåtöljer

Budhistorik (30 bud)
5633104
4 400
5633098
4 200
5633094
5633097
5633094
3 800

Slutpris SEK:
4 400
432 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.