Malmkrona

734647

MALMKRONA, omkring mitten av 1900-talet, barockstil, 6-armad, mässing, höjd ca 40, diameter ca 46 cm

Slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Ljuskronor

Rum 15

Malmkrona

Budhistorik (13 bud)
5634032
1 700
5633896
1 600
5633896
750
5633312
700
5631116
650

Slutpris SEK:
1 700
167 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.