Karusellbord 1-par mahogny

734630

KARUSELLBORD, 1-par, 1900-talets första hälft, mahogny, England, trepassfot, mässingfotavslut, höjd ca 67, diameter ca 50 cm

Smärre bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 8

Karusellbord 1-par mahogny

Budhistorik (9 bud)
5634191
5632377
5634186
950
5632377
5632376
750

Slutpris SEK:
108 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.