Soffa

734606

SOFFA, gustaviansk stil, 1800-talets mitt, skurna detaljer, målad samt bronserad, sitthöjd ca 45, högsta höjd 85 samt längd 122 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Soffor

Rum 11

Soffa

Budhistorik (28 bud)
5634864
5 000
5631322
4 800
5631322
3 600
5630636
3 400
5623553
3 200

Slutpris SEK:
5 000
491 EUR, 545 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.