Anatomiska modeller

734577

ANATOMISKA MODELLER, 2 st, bestående av tandrad och hjärta, delvis öppningsbara, trä, gips samt bemålning

Smärre slitage, delvis skador

Diverse

Monter 10

Anatomiska modeller

Budhistorik (2 bud)

5634145
5627268

Slutpris SEK:
79 EUR, 87 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.