Bordslampa Italien 1950-tal

734560

BORDSLAMPA, 1950/60-tal, Italien, mässing, reglerbar skärm, höjd ca 50 cm

Fungerar enligt uppgift , smärre slitage

Belysning, Bordslampor

Hylla 5

Bordslampa Italien 1950-tal

Budhistorik (10 bud)
5634199
4 400
5631567
4 200
5631566
3 600
5631563
2 800
5630298
1 600

Slutpris SEK:
4 400
432 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.