Bordslampa

734557

BORDSLAMPA, 1920/30-tal, nysilver, reglerbar ljusarm, detalj i marmor, sockel i porslin, höjd ca 35 cm

Bruksslitage, Fungerar enligt uppgift

Belysning, Bordslampor

Hylla 5

Bordslampa

Budhistorik (4 bud)

5621891
5619138
600
5619137
5618639

Slutpris SEK:
98 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.