Bordslampa i stillnovo

734551

BORDSLAMPA, 1950-tal, Italien, mässing samt grönlackerat plåt, ställbar ljusarm, höjd ca 40 cm

Fungerar enligt uppgift , smärre slitage, patina

Belysning, Bordslampor, Design

Hylla 5

Bordslampa i stillnovo

Budhistorik (25 bud)
5630556
3 400
5634505
3 400
5630556
3 200
5634127
5630556
2 800

Slutpris SEK:
3 400
334 EUR, 371 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.