Vas samt skål

734541

VAS, SKÅL, P O Ström, signerad och daterade -70, blått glas med vit glasmassa invändigt, skål, höjd 21 cm.

VAsen med nagg upptill

Glas, Vaser, skålar, fat

Monter 4

Vas samt skål

Budhistorik (9 bud)
5624414
700
5634070
650
5624414
600
5630664
550
5624414
500

Slutpris SEK:
700
69 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.