Vägglampetter och lystrar

734358

VÄGGLAMPETTER OCH VÄGGLYSTRAR, 1800-/1900-tal, mässing, för två ljus vardera, höjd ca 40-45 cm

Smärre slitage

Diverse, Belysning, Vägglampor

Linnégatan 21, Norrköping

Vägglampetter och lystrar

Budhistorik (2 bud)

5629878
5621002

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.