Vägglystrar 1 par 1900-tal

734307

VÄGGLYSTRAR, 1 par, 1900-tal, mässing, behängda med prismor, för två ljus vardera, höjd ca 40 cm

Smärre ytslitage

Belysning, Vägglampor, Diverse

Linnégatan 21, Norrköping

Vägglystrar 1 par 1900-tal

Budhistorik (2 bud)

5629869
5621800

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 200 kr.