Okänd konstnär oljemålning

734273

OKÄND KONSTNÄR, skördelandskap, otydligt signerad, olja på pannå, ca 21,5x31 cm

Konst, Äldre måleri

Linnégatan 21, Norrköping

Okänd konstnär oljemålning

Budhistorik (1 bud)

5634038
2020-02-15 09:36:56

2020-02-15 kl 10:54
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.