Ryno Friberg oljemålning

734265

RYNO FRIBERG (1920-2018): Penséer, signerad, daterad ā tergo 1995, olja på duk, ca 32x23 cm

Linnégatan 21, Norrköping

Ryno Friberg oljemålning

Budhistorik (15 bud)
5634022
5634082
2 800
5634022
2 600
5634035
2 600
5634022
2 400

Slutpris SEK:
295 EUR, 327 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.