Ring 18 k guld aquamarin diamanter

733841

RING, 18 k guld, pendeloqueslipad aquamarin ca 1,42 ct samt 15 briljanter ner i skena total ca 0,07 ct, ringstorlek ca 18 mm, vikt ca 3,3 g

Aquamarin med smärre repor kantnagg

Guld/Smycken

Budhistorik (17 bud)
5634404
3 800
5634395
3 600
5634392
3 400
5634389
3 200
5634362

Slutpris SEK:
3 800
373 EUR, 414 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.