Wilhelm Wetlesen

733452

WILHELM WETLESEN (1871-1925), olja på duk, kustmotiv, signerad, daterad 1913, bildmått 79x95 cm

Krackelyr

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Wilhelm Wetlesen

Budhistorik (20 bud)
5644378
3 400
5644501
3 200
5644378
5644499
2 800
5644378
2 600

Slutpris SEK:
3 400
334 EUR, 371 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.