Soffbord Svensk fur

732810

SOFFBORD, furu, 1950-tal, droppformad skiva, tre svärtade ben, brännmärkt Svensk fur, höjd ca 51, 88x47 cm

Slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 4

Soffbord Svensk fur

Budhistorik (23 bud)
5607608
1 600
5607607
5607600
1 400
5607597
1 300
5607590

Slutpris SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.