Lisa Johansson-Pape Stockmann Orno

732791

LISA JOHANSSON-PAPE (1907-1989), takarmaturer, 1 par, Stockmann Orno 1950-tal, vitlackerad plåt, höjd ca 106 cm

Slitage

Belysning, Taklampor

Rum 13

Budhistorik (17 bud)
5607103
1 600
5607086
5607102
5607086
5606818

Slutpris SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.