Olav Anker Hessen soffa

732771

OLAV ANKER HESSEN, soffa, modell 1666, P.I. Langlos Fabrikker, Stranda, Norge, 1950-tal, betsad bok samt mahognyfaner, randig klädsel, längd ca 115, sitthöjd ca 40 cm

Smärre slitage

Möbler, Soffor, Design

Rum 21

Olav Anker Hessen soffa

Budhistorik (18 bud)
5606551
1 700
5598948
1 600
5598948
5605920
1 400
5598948
1 300

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.