Breo Oderljunga Primo

732523

BREO ODERLJUNGA, "Primo", sideboard, 1960-tal, teak och ek, höjd ca 91, 170x44 cm, nyckel medföljer

Slitage, repor

Ändringar/tillägg
Nyckel (1) finns att avhämta i Utlämningen

Möbler, Övriga möbler

Rum 20

Breo Oderljunga Primo

Budhistorik (8 bud)
5605700
1 600
5605697
5605696
1 400
5605695
1 300
5605694

Slutpris SEK:
1 600
157 EUR, 174 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.