Breo Oderljunga Trivsel

732522

BREO ODERLJUNGA, "Trivsel", sideboard, teak och ek, 1960-tal, höjd ca 87, 170x42 cm, nyckel medföljer

Slitage, repor

Ändringar/tillägg
Nyckel (1) finns att avhämta i Utlämningen

Möbler, Övriga möbler

Rum 20

Breo Oderljunga Trivsel

Budhistorik (11 bud)
5607161
1 900
5607165
1 800
5607161
1 700
5607162
1 600
5607161

Slutpris SEK:
1 900
187 EUR, 207 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.