Okänd konstnär

732486

OKÄND KONSTNÄR, olja på pannå, "Swedish M/S Tavastland", signerad JO, daterad 1968, bildmått 39x59; oramad

Fläckar, krackelyr

Konst, Äldre måleri, Nautica/Technica

Geijersgatan 14, Göteborg

Okänd konstnär

Budhistorik (7 bud)
5638395
550
5638277
500
5631538
450
5638088
450
5631538

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.