Spegel

732246

SPEGEL, 1900-talets andra hälft, ram av kromad metall samt mässing, ca 120 x 120 cm.

Slitage.

Speglar

Geijersgatan 14, Göteborg

Spegel

Budhistorik (2 bud)

5631485
5618164

Slutpris SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.