Murano

731323

KUPA TILL TAKLAMPA, Murano, Italien 1900-talets mitt, sannolikt Barovier & Toso, glaskläppar i form av blommor fästa i nät, diameter ca 44, höjd ca 22 cm.

Enstaka nagg kan förekomma

Belysning, Taklampor, Glas

Geijersgatan 14, Göteborg

Murano

Budhistorik (7 bud)
5634044
850
5634000
5633231
500
5624923
450
5624922

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.