Ernst Billgren

729567

ERNST BILLGREN (Född 1957), offsettryck med ram, signerad och numrerad 75/100, "Saknad räv", plastram i form av räv med ungar, mått 57 x 60 cm inklusive ram.

Skador.

Geijersgatan 14, Göteborg

Ernst Billgren

Budhistorik (21 bud)
5632639
3 200
5633592
5632639
2 800
5633589
2 600
5632639

Slutpris SEK:
3 200
314 EUR, 349 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.