Rolex Oyster Perpetual Datejust

723799

ROLEX OYSTER PERPETUAL DATEJUST, armbandsur, 1970-tal, automatiskt urverk, guld/ stål, plexiglas, datum, skruvkrona med Rolex krona, halvstel länk med viklås, ref nr. 6917, serie nr. 5815954, länk ref 62523D14/468, diam ca 26 mm, ficka, box med inredning och ytterkartong medföljer

Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

Klockor/Ur

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (22 bud)
5535961
20 000
5529705
19 500
5535958
19 000
5529705
17 500
5533299
17 000

Slutpris SEK:
20 000
1 963 EUR, 2 180 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.